Нам важно ваше мнение!

Ваши отзывы очень важны для нас! Они помогают нам развиваться и становиться лучше. Мы будем благодарны вам, если вы оставите отзыв о деятельности нашей компании. Вы можете поставить оценку нашей компании от 1 до 5, а также указать достоинства и недостатки, которые вы заметили при работе с нами.

Хотите оставить отзыв?Поставьте свою оценку!
Сделайте выбор!
Киев
Более 1 года
Выбрал, заказал, получил. Просто, быстро.
Мариуполь
Менее 1 года
Всё очень шорошо
Достоинства:
Все что заказывал -получил Очень понравилось отношение Спасибо!
Недостатки:
На данный момент не увидел
Менее 1 года
Жах,не порекомендую нікому. По-перше, дуже довго зі мною зв‘язувались, запит залишила близько 10, передзвонили десь в обід (компанії, які продають товари націлені на швидкість обслуговування). По-друге, я оплатила своє замовлення!!! Але не встигла забрати протягом 5-днів, оскільки, прийшло у середу(а субота, неділя, понеділок вихідні до дня Конституції). Вони повернули мій оплачений товар собі назад!!!чому не попередив менеджер при замовленні, що потрібно забрати протягом 5 днів?? На що мені сказали, що менеджер винний, але нова пошта в додатку дала інформування, ок.. але це повинний менеджер зробити при замовленні, але не нова пошта!!бо доступу до інтернету я не мала, і не отримала інформування від НП. Вони повернули товар назад, подзвонили у вихідний і проінформували що забрали назад, а подзвонити і сказати, що заберіть, бо повернемо його назад, то ні. Непрофесійно!!!! Працюю в продажах сама, скільки разів замовляла такої абсурдної ситуації не бачила. В результаті плачу за 2 доставки, хоча за одну з них повинен менеджер платити!браво!!!сервіс на найгіршому рівні по відношенні до клієнта!
Достоинства:
Нет
Недостатки:
Обслуговування Відношення до клієнта Інформування клієнта
Ответ магазина:
Тетяно, нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Ми перевірили інформацію, стосовно вашого звернення. Вам передзвонили по замовленню протягом 2-х годин, на жаль в цей час кол-центр був сильно завантажений. Після відправки вам доставлено декілька повідомлень зі сповіщенням та термінами зберігання відправлення. Зберігання більш як 5 днів платне і продовжується тільки за проханням клієнта. Так як Ви не забрали вчасно відправлення, його повернули нам. Ми не можемо залишати відправлення на відділенні на невизначений термін, так як в разі відмови чи не можливості забрати посилку, вартість послуг, яку потрібно потім буде сплатити нам, буде набагато перевищувати вартість сплаченого товару. Наш кол-центр повідомляє і нагадує про відправлення клієнтам, але так співпало, що 4 та 5 день зберігання були вихідними днями, а в перші три робочі дні, за відправленням ніхто не прийшов. Ми переглянемо процес сповіщення та в майбутньому будемо додатково сповіщувати у вихідний день про не забрані відправлення.
Менее 1 года
Рекомендую всім,заказував Спінінг Берклі Шерівуд 270см прекрасний дуже задоволений,класне обслуговування,Супер!
Достоинства:
Швидке обслуговування.
Недостатки:
Немає
Менее 1 года
Обрав, порівняв, замовив, отримав... Все легко, швидко, якісно...
Достоинства:
Якісний товар, швидке обслуговування
Недостатки:
Немає
4.2
Общий рейтинг
Все отзывы
17
71%
12
12%
2
0
6%
1
12%
2