Нам важно ваше мнение!

Ваши отзывы очень важны для нас! Они помогают нам развиваться и становиться лучше. Мы будем благодарны вам, если вы оставите отзыв о деятельности нашей компании. Вы можете поставить оценку нашей компании от 1 до 5, а также указать достоинства и недостатки, которые вы заметили при работе с нами.

Хотите оставить отзыв?Поставьте свою оценку!
Сделайте выбор!
Менее 1 года
По заказу менеджер связался быстро, заказ отправили тот же день. Так же понравилось как запакован товар, качественно и надежно.
Достоинства:
Быстро отправили заказ
Недостатки:
нет
Ответ магазина:
Александр, спасибо за отзыв! Нам очень приятно, что Вам все понравилось.
Менее 1 года
Наличие на сайте и в реальности не совпадает, рассчитываешь на одно, а тебе говорят что нет такого. И по факту присоалииапвсе не то
Достоинства:
Удобный сайт
Недостатки:
Ответ магазина:
Ник, нам прикро, що ви залишились незадоволені. Нажаль ми не бачимо замовлення з такою проблемою. Якщо  таке замовлення дійсно було і вам відправили не той товар, що ви замовляли, зверніться в магазин для повернення такого товару.
Менее 1 года
Качественная продукция Salmo, Lucky John, Sunline и д.р. Удочку Salmo Elite Perch 55 доставили в надежном тубусе.
Достоинства:
Хорошее обслуживание клиентов.
Недостатки:
Нет
Менее 1 года
Шановні, добродії Хочу попросити Вас коректно працювати з клієнтами, оскільки: 1) половина із замовлених товарів була відсутня; 2) передзвонити клієнту наступного дня Ви не спромоглися; 3) мова спілкування - не державна; 4) товар не першої свіжості, а дату виготовлення Христина не знала; 5) ноу-хау з передоплатою 100 грн просто викликає когнітивний дисонанс..
Ответ магазина:
Доброго дня, Сергію! Нам прикро, що ви залишились незадоволені нашим магазином.

1. Чи запропонував вам оператор аналогічний товар тому, який був розпроданий? Нажаль прикормка сезонний товар, який майже закінчився на даний момент.
2. Наскільки бачимо, замовлення з вашим e-mail було зроблено вчора в неробочий час, і з вами мали звязатись сьогодні.
3. На рахунок мови, Христина активно вчить її, але соромиться розмовляти суржиком, так як не досконально ще вивчила українську, тому зрозумійте її. Це питання часу.
4. Товар, який ви замовили, 25% терміну придатності, Христина вказала термін виготовлення. Що по вашому перша свіжість? В зимку прикормку не виготовляють.
5. Інформація про аванс вказана при оформленні замовлення, якщо ви підтвердили оформлення замовлення, значить ви погодились з цією умовою.
Менее 1 года
Всё быстро, всё есть то что заказывал!
Достоинства:
всё качественное!!
Недостатки:
нет
4.3
Общий рейтинг
Все отзывы
30
77%
23
7%
2
0
7%
2
10%
3